Amrit Kebab Kondratowicza najlepszą restauracją w Polsce

Konsumenci, którzy zamawiają jedzenie z dowozem na stronie www.pyszne.pl mogą ocenić restaurację pod względem smaku zamawianych potraw oraz jakości dostawy. Wysoka ocena to jeden z najważniejszych czynników wpływających na wybór lokalu. „Usługa jedzenia z dostawą wymaga od restauracji dodatkowego zaangażowania. Ranking Pyszne.pl to ukłon w stronę restauracji, które cieszyły się największym uznaniem wśród klientów i przyczyniły się tym samym do sukcesu platformy Pyszne.pl” – mówi Arkadiusz Krupicz, dyrektor i założyciel Pyszne.pl

Znamy wyniki rankingu Top Restauracja z dowozem 2015 zorganizowanego przez Pyszne.pl. Tytułem Top Restauracji z dowozem 2015 został uhonorowany warszawski Amrit Kebab Kondratowicza, wyłoniony głosami użytkowników serwisu spośród blisko 5 000 restauracji.

Nominowane do tytułu restauracje zostały wyłonione na podstawie opinii konsumentów oddanych na stronie www.pyszne.pl w roku 2015. Tytuł Top Restauracji z dowozem 2015 został przyznany na podstawie dwóch czynników: średniej wszystkich ocen oddanych na www.pyszne.pl w 2015 r. oraz liczby głosów zdobytych grudniu w ramach plebiscytu Top Restauracja z dowozem 2015.

Współzałożyciel serwisu i dyrektor zarządzający Piotr Czajkowski dodaje – „Rynek rośnie w niespodziewanym tempie. Zakładając Pyszne.pl nie spodziewaliśmy się, że biznes będzie się rozwijał rocznie o ponad 180%. Cieszymy się, że naturalną konsekwencją tego rozwoju jest możliwość docenienia najlepszych restauracji w Polsce.”

W rankingu, obok zwycięzcy głównego, wyłoniono również top restauracje w kategoriach: kuchnia włoska, polska, turecka, amerykańska, azjatycka. Zwycięzców w pozostałych kategoriach można poznać na stronie www.pyszne.pl/top-restauracje.

Top Restauracja 2015

Top Restauracja 2015

Pyszne.pl to największy serwis do zamawiania jedzenia w Polsce, działający w ramach międzynarodowej grupy Takeaway.com. Pyszne.pl to blisko 5000 restauracji, setki tysięcy opinii o jakości dostarczanego jedzenia, łatwość zamawiania różnorodnych dań i oszczędność czasu.


aa