Łowicz poszerza ofertę sosów o sos neapolitański z ziołami włoskimi

Sos-neapolitanskiNowość, aromatyczny sos neapolitański, to poszerzenie znanej i lubianej linii sosów pomidorowych Łowicz.

Sosy klasyczne Łowicz zawierają wyjątkową kompozycję najlepszych składników: pomidory, jędrne warzywa, aromatyczne zioła i przyprawy. Dzięki temu konsumenci najchętniej po nie sięgają, a Łowicz od wielu lat jest liderem na rynku sosów. Nowa propozycja Łowicza, pachnący pomidorami i ziołami włoskimi sos neapolitański, już w marcu trafi na półki sklepowe. Klasyczny pomidorowy sos neapolitański stanowi uzupełnienie oferty w dynamicznie rozwijającym się segmencie sosów pomidorowych do makaronu.

Sos neapolitański stanowi pomysł na pyszny i łatwy w przygotowaniu obiad dla całej rodziny. Natomiast dla sprzedawców wprowadzenie nowego smaku jest szansą na pobudzenie sprzedaży całej kategorii. Sos neapolitański z ziołami włoskimi będzie dostępny w słoiku 500 g – w cenie półkowej ok. 5 zł.

Łowicz od wielu lat jest liderem na rynku sosów – zarówno na całym rynku polskim, jak i na rynku bez dyskontów. Na rynku polskim poza dyskontami ponad 40% sprzedaży kategorii generowana jest przez produkty Łowcza (Nielsen, udział w sprzedaży wartościowej, MAT’ON 2014).


aa