Trzy nowe aromatyczne sosy od Łowicza

W ofercie marki Łowicz w marcu pojawią się trzy wyjątkowe sosy: seczuański, karaibski i arabski z przyprawami do mięs. Każdy z nich cechuje się unikalnym na rynku rozwiązaniem – do słoika z sosem dołączony jest pojemnik ze specjalnie dobranymi kompozycjami przypraw do mięsa.

Marka Łowicz proponuje trzy nowe aromatyczne sosy: karaibski – słodko-pikantny z cytrusową nutą; seczuański – kwaśno-pikantny z nutą imbiru oraz arabski – smak korzenny z nutą mięty. Dodatkowo do każdego sosu jest dołączony specjalny pojemnik w formie nakładki na wieczko zawierający kompozycję ziół i przypraw charakterystycznych dla regionu, z którego pochodzi danie.

sosy
Dzięki nowości od Łowicza każdy może przygotować w kilkanaście minut egzotyczne danie, które zawsze się uda. Wystarczy doprawić mięso zawartymi w nakładce przyprawami, podsmażyć, zalać sosem i potrawa gotowa.

Wygodne i praktyczne rozwiązanie – sos z najwyższej jakości składników oraz pieczołowicie dobrane przyprawy – zachęca do podróży kulinarnych i odkrywana nowych smaków. Nowość od Łowicza dla konsumentów stanowi możliwość urozmaicenia codziennego menu o bardziej egzotyczne smaki, a dla sprzedawców szansę na dalszy rozwój kategorii sosów mokrych.

Łowicz od wielu lat jest liderem w kategorii sosów mokrych – zarówno na całym rynku polskim, jak i na rynku bez dyskontów. Marka stara się odpowiadać na różne potrzeby klientów, dlatego oferuje sosy w różnych gramaturach, wprowadza innowacje oraz limitowane warianty smakowe.


aa