PEPSI w legendarnej odsłonie

 

Pepsi_puszka_300Kultowa Pepsi w limitowanej edycji z lat 80. właśnie powraca, inspiruje do jeszcze lepszej zabawy i przeżywania niezwykłych chwil! Na sklepowych półkach konsumenci mogą znaleźć Pepsi w unikalnej puszce i butelce z logo vintage.

Dodatkowo w ramach promocji „Legendarna Edycja Pepsi” konsumenci mogą wygrywać atrakcyjne nagrody, w tym modny T-shirt z logo Pepsi w stylu vintage.

Design vintage jest uwielbiany na całym świecie i wyznacza trendy! Burza tapirowanych włosów, bluza oversize, kolorowe legginsy i ponadczasowe hity muzyczne to nieodłączne elementy lat 80. Michael Jackson, niekwestionowana gwiazda tamtego okresu, był jednym z ambasadorów kultowej Pepsi. Teraz każdy może zainspirować się wyjątkowym klimatem lat 80. dzięki Pepsi w limitowanej edycji vintage!

ATRAKCYJNE NAGRODY W PROMOCJI KONSUMENCKIEJ!

Od 2 listopada do 31 grudnia br. w ramach promocji „Legendarna Edycja Pepsi” konsumenci mogą świetnie się bawić. Każdy, kto chce zyskać ponadczasowy look, ma szansę wymienić zakrętki na unikalny T -shirt z logo Pepsi w stylu vintage. Można też zgarnąć butelkę Pepsi o pojemności 0,5L.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zbierać zakrętki z promocyjnych butelek napojów Pepsi, Pepsi Max, Pepsi Twist, Mirinda Orange, 7UP oraz Mountain Dew i wymieniać je na nagrody w punktach Kolporter w całej Polsce. Więcej szczegółów na temat promocji konsumenckiej oraz jej Regulamin znajduje się na stronie www.pepsi.pl

SILNE WSPARCIE MARKETINGOWE

Powrót legendarnej Pepsi z lat 80. oraz promocja „Legendarna Edycja Pepsi” będą wspierane kompleksową kampanią marketingową. Za spot reklamowy odpowiedzialna jest agencja BBDO, planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy OMD Media Direction, strategię działań w Internecie przygotowało Digital One, a za działania Public Relations odpowiada Questia

 


aa