ifm electronic sp. z o.o. „Gazelą Biznesu” oraz „Diamentem Forbesa”

Rok 2017 dla firmy ifm electronic rozpoczął się niezwykle pomyślnie. Na przestrzeni zaledwie jednego miesiąca, zostaliśmy nagrodzeni dwoma prestiżowymi tytułami – „Gazelą Biznesu” oraz „Diamentem Forbesa”.

ifm electronic_Gazele biznesuObydwa wyróżnienia przyznawane są firmom, które w ciągu trzech ostatnich lat odnotowują dynamiczny wzrost. Tak też się stało w przypadku ifm electronic, co świadczy o niesłabnącej pozycji lidera w branży automatyki przemysłowej.
Laureatem Diamentów Forbesa firma została po raz pierwszy. Jest to dla nas niezmiernie istotne, iż kolejny branżowy, a zarazem prestiżowy tytuł dostrzegł nasz ogromny potencjał. ifm electronic uplasował się na 32 pozycji w województwie śląskim, w kategorii firm o przychodach od 5 do 50 mln PLN.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu! W szczególności naszym Klientom oraz Partnerom, bez których firma nie mogłaby się tak dynamicznie rozwijać. Dzięki takim momentom, firma ifm electronic jest w jeszcze większym stopniu close to you!

ifm electronic sp. z o. o.
www.ifm.com.pl


aa