redaktor naczelny „Magazynu Spożywczego”

Nowe sklepy Carrefour Express na stacjach ŁUKOIL

Carrefour Polska i ŁUKOIL Polska rozwijają współpracę. W maju i czerwcu powstały kolejne 4 sklepy Carrefour Express na stacjach paliw ŁUKOIL.

Innowacyjny projekt wdrożono już na 26 obiektach ŁUKOIL w Polsce. Rozwój sieci sklepów franczyzowych Carrefour na stacjach paliw jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku i klientów na tego typu nowoczesny format sklepów.

Nowe placówki Carrefour Express powstały na stacjach w Poznaniu (2) oraz w Gdyni i Pruszczu Gdańskim. Współpraca Carrefour i ŁUKOIL wpisuje się w strategię rozwoju sieci Carrefour, która polega na dostosowaniu wszystkich posiadanych przez firmę formatów do lokalnych potrzeb klienta. Sklepy na stacjach ŁUKOIL oferują szeroki wybór produktów, nowoczesne placówki handlowe – podobnie jak stacje paliw – czynne są całodobowo. Sklepy Carrefour Express convenience są zawsze blisko klienta i oferują mu produkty o wysokiej jakości w rozsądnej cenie. W sklepach franczyzowych na stacjach paliw można kupić zarówno ciepłe przekąski, pyszne sałatki, jak i świeże pieczywo oraz warzywa i owoce.

Koncept franczyzowy Carrefour jest uniwersalny i dostosowany do lokalnego rynku – co pozwala na dynamiczny rozwój sieci na terenie całego kraju – zarówno w dużych miastach, jak i na terenach wiejskich. Obecnie w Polsce działa ponad 400 sklepów franczyzowych sieci Carrefour.

Źródło: Carrefour Polska.


aa