redaktor naczelny „Magazynu Spożywczego”

Pierwsze w Polsce targi marek własnych

W dniach 25–26 czerwca w Targach Kielce odbędzie się pierwsza edycja PLME – Targów Producentów Marek Własnych. Swoją wystawę zaprezentują m.in. przedstawiciele firmy Brześć, regularnie umacniającej swoją pozycję na rynku „private labels”.

Są to jedyne tego rodzaju targi w Polsce i jedne z nielicznych w Europie. Swoje stoiska zaprezentuje blisko 100 firm, m.in. z Włoch, Niemiec, Belgii, Serbii czy Litwy, które udzielają się
w segmencie marek własnych. Wśród nich nie mogło zabraknąć firmy mającej swoją siedzibę w Brześciu Kujawskim, która na targach zaprezentuje swoje flagowe produkty ptysiowe – słomkę oraz groszek.

„Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z faktu, że jako firma będziemy mogli wziąć udział w wydarzeniu dotychczas w Polsce niespotykanym. Na rynek marek własnych wchodzimy coraz śmielej, dlatego mamy nadzieję, że targi okażą się trampoliną do nawiązania nowych kontaktów w tej branży” – mówi Arkadiusz Drążek, przedstawiciel firmy Brześć.

W targach PLME (Private Label Middle Europe) wezmą udział przedstawiciele wszystkich podmiotów działających w segmencie marek własnych, a więc producenci, odbiorcy hurtowi oraz sieci handlowe z różnych sektorów przemysłu, m.in. spożywczego, chemicznego czy komputerowego.

Źródło: Brześć.
Fot.: Targi Kielce.


aa