Catering na wydarzenia firmowe – gdzie go zamówić?

Konferencje, szkolenia czy imprezy integracyjne – to wyłącznie parę okazji, podczas których sprawdzi się catering firmowy. Gdzie go zamówić? Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej firmy cateringowej.

Catering firmowy – dlaczego warto?

Usługi cateringowe polegają dostarczeniu uprzednio przygotowanych posiłków bezpośrednio do klienta. Są one również wybierane na wydarzenia firmowe, aby zapewnić ich uczestnikom dostęp do pysznych przekąsek, a nawet pełnych dań serwowanych przez kelnerów.

Skorzystanie z usług cateringowych na wydarzenia firmowe jest związane z licznymi zaletami. Przede wszystkim dobra firma cateringowa może zapewnić swoim klientom dostęp do wyśmienitych posiłków, które na pewno pozytywnie wpłyną na wizerunek wydarzenia i zadowolenie jego uczestników. 

Również na uwagę zasługuje komfort, z jakim związany jest catering. Dzięki niemu można urządzić udane eventy firmowe w wielu miejscach, między innymi w siedzibie firmy, w centrum konferencyjnym, w plenerze. 

Gdzie zamówić catering na event firmowy?

Usługi cateringowe świadczy obecnie wiele firm, które mogą zaoferować klientom dostęp do profesjonalnej, pełnej obsługi w ramach wydarzeń zarówno na kilkanaście, jak i kilkaset uczestników.

Wybierając odpowiednią firmę cateringowa, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na poniższe kwestie:

  • doświadczenie firmy w zakresie organizacji cateringu
  • liczba osób w trakcie wydarzenia, które może obsłużyć firma cateringowa
  • dostępne menu firmy cateringowej
  • dodatkowe usługi świadczone przez firmę, na przykład serwis kelnerski, wynajem sprzętów jak meble cateringowe, zastawa stołowa, a nawet transport dla gości, oprawa muzyczna czy atrakcje imprezowe

W Krakowie kompleksową obsługę cateringową zapewnia firma Gastro-Tour-Serwis, która ma duże doświadczenie w zakresie organizacji cateringu na różne eventy firmowe i prywatne. Dokładne informacje można uzyskać na stronie firmy pod adresem gastro-tour-serwis.pl.

Jak wybrać odpowiednie menu na imprezę firmową?

Dobra firma cateringowa może zaoferować swoim klientom szeroką gamę wyśmienitych potraw na różnorodne wydarzenia. W menu największych firm cateringowych znajdują się tysiące wyśmienitych propozycji, które bazują nie tylko na kuchni polskiej, lecz również kuchniach pochodzących z całego świata.

Dobierając odpowiednie menu na imprezę, warto przede wszystkim dopasować ją do jej typu oraz do gustów gości, jacy mają w niej uczestniczyć. Na wydarzenia, w których bierze udział wielu gości, najczęściej wybierane są różnorodne dania, aby każdy mógł wybrać wśród nich przekąski w swoim guście.

Duże znaczenie ma też forma serwowania dań. Najczęściej są one prezentowane w formie szwedzkiego stołu, dlatego goście mają wtedy możliwość wybrania posiłków ze wspólnego stołu i mogą potem zjeść je przy osobnych stolikach. Również istnieje możliwość zamówienia usługi cateringowej razem z usługą kelnerską, która doskonale sprawdza się podczas luksusowych eventów, na przykład ważnych bankietów, rocznic czy rozdań.

Więcej informacji o ofertach firm cateringowych można znaleźć na ich stronach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.