Pyszna kawa przez cały dzień – jak to zrobić?

Każdy marzy o tym, by pyszna, aromatyczna kawa była na wyciągnięcie ręki przez cały dzień. Wiadomo, że nie zawsze mamy pod ręką ekspres do kawy. Stały dostęp do tego trunku możemy jednak sobie zapewnić, stosując dwa proste triki. Jak to zrobić? Prezentujemy specjalistyczne ekspresy do kawy i kubki termiczne Contigo.

Kubek termiczny jak przedłużenie domu

Idąc do pracy, na zakupy albo na spacer do parku, możemy sięgnąć po kubki termiczne Contigo. W domu przygotowujemy wówczas naszą ulubioną kawę o odpowiedniej mocy i przelewamy ją do kubka. Możemy postawić zarówno na czarną kawę, jak i kawę z mlekiem. Kubek z kolei ma zdolność utrzymywania ciepła nawet przez 6 godzin. To znakomity wynik. Swoje unikalne właściwości zawdzięcza przede wszystkim materiałowi, z którego został stworzony. To mocna stal nierdzewna. W sklepach dostępne są różne pojemności kubków – od 300 mililitrów do nawet 720 mililitrów. Taki kubek spokojnie wystarczy zatem na całodzienne wyjście do pracy. Warto dodać, że marka Contigo uchodzi za wiodącego producenta produktów outdoorowych. Te kubki stosowane są zatem nawet przez profesjonalnych alpinistów.

Jeden do domu, drugi do biura

Kubek termiczny Contigo to niewątpliwie najprostsze rozwiązanie. Inną metodą może być po prostu kupienie kilku ekspresów, do kilku miejsc w których przebywamy. W domu warto mieć ten najbardziej zaawansowany i profesjonalny. Polecamy przede wszystkim ekspresy ciśnieniowe. W pracy natomiast lepiej sprawdzi się ekspres, który nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Taki będzie chociażby ekspres na saszetki, na kapsułki albo ekspres przelewowy. Oczywiście te ekspresy nie są aż tak zaawansowane. Chcąc zaparzyć kawę z prawdziwych ziaren musielibyśmy też zabrać ze sobą dodatkowo młynek. Mogą one jednak zrealizować marzenie o mocnej, gorącej kawie, a także pokonać kryzys, związany z sennością i zmęczeniem. Każdy z nas czasem potrzebuje takiego doładowania.

Gdzie kupić odpowiedni sprzęt?

Kubki termiczne Contigo oraz wysokiej jakości ekspresy do kawy, można kupić zarówno w sklepach internetowych, jak i w tych stacjonarnych. Oczywiście lepiej wybierać profesjonalne sklepy, dedykowane kawoszom, a nie przypadkowe markety. W sklepach specjalistycznych znajdziemy bowiem zdecydowanie szerszy wybór produktów. Pracownicy podpowiedzą nam również, który produkt najlepiej spełni nasze oczekiwania. Dodatkowo takie sklepy oferują bardzo korzystne ceny i liczne wyprzedaże. Na pewno warto zainwestować w markowy sprzęt, ponieważ gwarantuje on niezawodność i wysoką jakość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.